- Главная
- Отзывы о товарах
Отзывы о товарах
Кульки якісні, в достатній кількості) кольори яскраві та плотні, дякую
Достоинства: Класна якість, приємна ціна
Недостатки: Немає
Ось така краса в нас вийшла, дякую!
Дуже дякуємо вам за таке чарівне доповнення до нашого свята!
Ось така красива фотозона вийшла у нас з вашими кульками! А гірлянда з фотографіями просто в саме серце!
Завдяки "Кульбабки" у мене найгарніші фотозони. Вони знають, як створити атмосферу свята. Дякую за якість, стиль та красу!
Чудовий набір! Легко складати! Комунікація магазину на висоті, швидка відправка! Дякую
Класна шторка, колір співпадає з фото
Сподобався набір) Дуже ніжні кольори, ідеально для свята дівчинки
Дуже гарна композиція, але на практиці виявилось що кульки бірюзового кольору під час надування стають майже білими. Напевне до набору слід підібрати більш темні кульки цього кольору.
Чудовий невелик банер. яскраві кольори, якісний друк













 (5).png)


stoykazsharami.jpeg)
































